Ar verta imti paskolą automobiliui?

Šiais laikais daugelis žmonių negali įsivaizduoti savo gyvenimo be transporto priemonės, kuri padeda ne tik pramogauti, tačiau taip pat ir dirbti. Tiesa, sugedus senai arba planuojant pirkti pirmą mašiną Jūsų gyvenime – pirmiausia reikia pinigų. Visi puikiai žino, kad transporto priemonė yra tas daiktas, kuris reikalauja investicijų ir didesnės įmokos dažniausiai užtikrina geresnį funkcionalumą. Tačiau kur gauti pinigų, kai jų reikia transporto priemonei? Kas gali paskolinti ir kaip išvengti sudėtingo grąžinimo?

Paskola automobiliui: kur ją gauti?

Paskola automobiliui gali būti gaunama keliais būdais. Kai reikalinga didesnė paskola – dažniausiai naudojamasi bankų paslaugomis. Minusas, kad bankai gali reikalauti laiduotojo  bei iškelti daug kitų kriterijų, kurie ne visada lengvai įkandami. Taip pat paskolas transporto priemonei teikia ir greitųjų kreditų įmonės, kurioms dažniausiai net neaktualu – dėl ko skolinatės. Svarbiausia skolinantis įvertinti – kokia paskolos suma reikalinga, kiek teks iš viso grąžinti, per kokį laiko tarpą bei kokios sankcijos galioja, jeigu norėsite prasitęsti paskolos grąžinimo laiko tarpą. To dažniausiai pakanka, kad paskolas būtų paimama greitai ir jos grąžinimas nebūtų komplikuotas.

Smulkmenos, kurios padės skolintis atsakingai

Autolizingas bus sėkmingesnis, jeigu paskolos ėmimo metu įvertinsite kelias smulkmenas.

  1. Pirmiausia išsiaiškinkite, ar įmonė neteikia pirmos nemokamos paskolos galimybę. Nors dažniausiai tokios paskolos teikiamos skolinantis mažą sumą, tačiau pasidomėti plačiau verta.

  2. Taip pat išsiaiškinkite, kas Jūsų laukia tokiu atveju, jeigu paskolos nepavyksta grąžinti laiku. Dažniausiai suteikiama galimybė grąžinimo terminą prasitęsti, tačiau ši paslauga kainuoja. Išsiaiškinkite kiek.

  3. Susipažinkite su paskolos teikiamomis sąlygomis, kad grąžinimo metu nekiltų nesklandumų.

  4. Prieš skolinantis įvertinkite, ar paskola nėra apipinta įvairiais papildomais mokesčiais.

  5. Kai kuriais atvejais gali būti reikalingas užstatas. Kaip bus Jūsų atveju?

Jeigu Jums reikalinga transporto priemonė – siūlome skolintis, kadangi tai daiktas, kuris vertas didesnio įsipareigojimo. Tiesa, kaip ir automobilio pirkimas neturėtų būti skubus bei neapgalvotas žingsnis, taip pat ir autolizingas turi būti įvertinas iš kelių skirtingų perspektyvų.